wtorek, 20 lipca 2010

Dla odmiany - nie kuchnia

Dzisiaj nie będzie o kuchni , żeby nie było monotematycznie :).
Zawsze uważałam , że zdjęcia "robią" klimat domu. W poprzedniej chałupce pół ściany zawiesiłam zdjęciami przodków. Teraz postanowiłam inaczej. Przodkowie owszem , ale uświadomiłam sobie też , iż przytłoczeni brakiem czasu coraz rzadziej widujemy się z przyjaciółmi. Umyśliłam sobie zatem , że ściany na klatce zawieszę zdjęciami naszymi , naszego dziecka z różnych etapów jego dorastania oraz naszych przyjaciół właśnie. Dopiero się rozkręcam ale ogólna koncepcja jest taka żeby całą klatkę schodową zawiesić fotografiami. Niektóre ramki są całkowicie "od czapy" , inne lekko krzywo wiszą ale tak właśnie ma być.I na koniec wnętrze mojego magazynu. Specjalnie dla tych , którzy zazdraszczają :))


Pozdrawiam gorąco.

7 komentarzy:

 1. Ciekawa koncepcja ze zdjęciami- to prawda, że chwile są tak ulotne...szybko zapominamy o tym, co było wczoraj i o ludziach, którzy nam towarzyszyli...a czasami są przecież tak dla nas WAŻNI...

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny pomysł z galerią
  a magazynu jeszcze bardziej teraz zazdraszczam ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. tez zastanawiałam się nad taka galerią...właśnie trwa remont korytarza.z dugiej jednak strony powiększa mi się ilość haftów..nawet jeszcze nie są w większosci oprawione....Ale korytaż sporawy ,więc może jakoś znajdę kompromis?...a spiżarki zazdraszczam....pozytywnie!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna galeria.Pomysłowa.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Koncepcja fotograficzna bardzo udana:) Przodkowie i przyjaciele przecież się nie pokłócą - na pewno dobre fluidy będą krążyć w takiej galerii:) Fajne masz tynki, żałuję, że u siebie takich nie zrobiłam. Schowek na pewno bardzo praktyczny, warto wygospodarować miejsce na taki magazynek:)

  OdpowiedzUsuń
 6. podoba mi się Twoja fotograficzna galeria

  OdpowiedzUsuń
 7. gdzie sie podziewa Piernikowa Pani???

  OdpowiedzUsuń