niedziela, 6 grudnia 2009

Trochę narzekań i przymiarki łazienkowe

Standardem stało się ,że w moim nowym domu nic nie dzieje się terminowo. O prądzie , który podłączają mi od lipca nie wspomnę. Dalej go nie mam . Hydraulicy również zapomnieli , że mieli być u mnie w listopadzie. A wczoraj nie mogli......po prostu.Skorzystać z toalety nie mogę ( rozważałam domek z serduszkiem) , ręce biegam myć także do starego domu ( dobrze , że na jednej działce stoją obydwa). Tak więc marzenie o gwiazdce w nowym domu prysły jak przysłowiowa bańka mydlana.Ale nic to, na przekór wszystkiemu uparcie robię przymiarki domowe, dziś na tapetę poszły łazienki.

Stolik pod umywalkę absolutnie nie jest łazienkowy, kupiłam go z myślą pobielenia ale teraz bardzo mocno się zastanawiam bo ma piękny brązowy kolor.

Umywalka jak dla przedszkolaków , jak mówi mój mąż na jedną rękę, ale zachwyciłam się jak tylko ją zobaczyłam i uznałam , że ta albo żadna.

Szafeczka łazienkowa biała , dlatego myślałam o pobieleniu stolika pod umywalkę.

Wanna też już stoi , jest tak duża , że myślę , iż nauczę się w niej nurkować. Umywalek jeszcze pokazać nie mogę , gdyż nie mam stosownego do niech stojaka.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających mojego bloga.

7 komentarzy:

 1. Ha, a ja myślałam że już ta szafka z umywalką jest na stałe jak zobaczyłam foto - ja bym ją zostawiła -pasuje idealnie.
  A nie myślałaś żeby dać na nią dwie takie same mikre umywalki?? Czy jednak blat za mały byłby??
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna ta piernikowa chatka...Ja również kocham stare domy - drewniane, ze skrzypiącymi schodami i pięknymi okiennicami.Cieszę się, że udało się zrealizować marzenie, ja mam nadzieję, że kiedyś również w takim domku zamieszkam...Pozdrawiam i powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Szafeczka z koszykami barrrdzo mi sie podoba! I wana nader urokliwa :)

  PS. Piernikowa chatka rowniez cudnie sie prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. łazienka jest śliczna ale podpowiec gdzie mogę kupić taką cudną wannę;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wanna jest robiona na zamówienie to jest adres strony www.bieniek.net.pl. Bardzo sympatyczni kompetentni ludzie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesteś kochana dziękuję ci bardzo pozdrawiam Dorota .( nie mogę w inny sposób ci odpowiedzieć mam jakiś problem)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja chatka nie może się równać do Twojego pięknego domu, naprawdę tyle pracy i serca w niego Włożyłaś, podziwiam i zazdroszczę. Wszystkiego dobrego życzę, ukończenia domku i zdrowia. Gośka

  OdpowiedzUsuń